Opinie Klientów

Łącznie 127 opinii, ocena satysfakcji: 5.0 Dodaj opinię


Pan Michał pomagał nam w znalezieniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Współpraca przebiegła pomyślnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oferowanych przez niego usług! Polecamy Pana Michała wszystkim znajomym!

Urszula i Mateusz, Kraków Marzec 2019


Dzięki skorzystaniu z usług Pana Michała możemy zacząć budowę naszego wymarzonego domu. Pomimo wielu trudności cały proces kredytu hipotecznego na budowę domu przebiegł pomyślnie. Indywidualne i profesjonalne podejście to klucz do naszego sukcesu!

Agnieszka i Karol, Kraków Marzec 2019


Skorzystałem z pomocy Pana Michała ponieważ poleciła mi go moja znajoma. Od początku do końca profesjonalne podejście do sprawy. Stały kontakt, który rozwiał wszystkie moje wątpliwości dotyczące procesu kredytu hipotecznego. Serdecznie polecam.

Marek, Kraków Luty 2019


Szybki kontakt i skuteczna pomoc. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem.

Zbyszek i Agnieszka, Kraków Styczeń 2019


Pan Michał człowiek z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Wynegocjował dla nas bardzo dobrą ofertę z której oczywiście skorzystaliśmy. Polecamy w 100% tego doradcę!

Zbyszek i Alina, Kraków Styczeń 2019


Jestesmy bardzo zadowoleni

EM Buganscy Listopad 2018


Sprawnie i szybko. Dobry kontakt z Panem Michałem.
Pozdrawiam,

Marcin, Kraków, informatyk Czerwiec 2018


Dołączamy do wszystkich zadowolonych klientów Pana Michała. Rozmawialiśmy z trzema innymi doradcami (kredyt na mieszkanie oraz dofinansowanie MDM), w rezultacie wybraliśmy Pana Michała z czego bardzo się cieszymy. Dokumenty były wypełnianie od razu, nie odkładane na kolejny dzień itd. Wszystko sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Pan Michał był zawsze o jeden krok do przodu, brał pod uwagę wszystkie czynniki zakłócające proces. Pomimo problemu z deweloperem, który mógł skutkować brakiem kredytu bądź innego mniej korzystnego, oraz utratą wcześniej otrzymanego dofinansowania, Pan Michał zadziałał natychmiastowo co przełożyło się lepszą dla nas ofertą oraz utrzymaniem MDM.

Sławek i Monika Marzec 2018


Bardzo profesjonalne podejście do każdego zagadnienia,wysoka kultura osobista.Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni,że naszą sprawę prowadził pan Michał.
Chcę jeszcze nadmienić,że jest to druga sprawa jaką prowadził u nas pan Michał.

Jerzy Szkoła, Radom Pazdziernik 2017


Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Dzięki niemu otrzymalismy kredyt w euro, a łatwo nie było. Szczerze polecamy! Dziękujemy Panie Michale! Tak trzymać i powodzenia!

Dominika i Bartek, Kraków Czerwiec 2017


Wzięłam kredyt hipoteczny z pomocą Pana Michała i jestem bardzo zadowolona z usług jakie oferuje. Zna się na rzeczy, nasza współpraca przebiegała bardzo sprawnie, no i na uwagę zasługuje również wysoki poziom kultury. Polecam każdemu.

Barbara, Kraków Maj 2017


Bardzo cieszymy się, że udało nam się trafić do Pana Michała. Zaoferowano nam pełen profesjonalizm, dużą wiedzę i szybkość działania. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc.

Helena i Robert Maj 2017


Oceniam zdecydowanie pozytywnie. Jestem niezmiernie zadowolony ze współpracy. Panu Michałowi można zaufać.

Patryk, Kraków Kwiecień 2017


Powierzyłam Panu Michałowi opiekę nad moim kredytem, uzyskałam pomoc jakiej oczekiwałam. Bardzo dziękuję i polecam. Można zaoszczędzić dużo czasu i nerwów.

Aleksandra, Tarnów Kwiecień 2017


Polecamy Pana Michała w 100%, dopełnił wszystkich formalności w terminach, służył zawsze pomocą, podejście do klienta super, o co nie zapytaliśmy to zawsze wszystko skrupulatnie wyjaśnił. Dziękujemy serdecznie :)

Kamil i Ewelina, Kraków Marzec 2017


Pan Michał mało, że jest kompetentny, to jest po prostu kochany.Jestem nieśmiałą i wycofaną osobą, ale już po paru minutach poczułam się bezpiecznie, a po kilkunastu komfortowo. Wystarczyły dwie wizyty, żebym mogła udać się do banku podpisać umowę na takich warunkach, jak chciałam, i tu ciekawostka-pani palcem pokazała rubrykę-oprocentowanie-i z nabożeństwem nieomal powiedziała-to specjalnie dla Pani wynegocjowane oprocentowanie ! Pan Michał nie bajeruje, naprawdę ma dojścia i możliwości. Dziękuję, panie Michale i gorąco polecam, będę pana chwaliła na wszystkich jarmarkach :)

Grażyna Kubak, Kraków, pielegniarka Marzec 2017


Moja sytuacja finansowa była dosyć skomplikowana, wydawało mi się, że uzyskanie kredytu hipotecznego będzie niemożliwe. Znajoma poleciła mi Pana Michała, postanowiłam spróbować i okazało się, że jednak nie jest aż tak źle jak myślałam. Dzięki rzetelnej pomocy jaką tutaj otrzymałam udało mi się dostać upragniony kredyt. Serdecznie dziękuję

Alicja Marzec 2017


Kompetentny, konkretny doradca .
Szybko i bez większych problemów uzyskaliśmy kredyt.
Gdzie u innego doradcy biegalismy z papierami przez ponad 7 miesiecy.
Polecamy tego Pana z czystym sumieniem.

Iwona Kozyra, Kraków Grudzień 2016


Cieszę się, że trafiłem do pana Michała. Pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny dostosowany do moich możliwości. Dzięki jego pomocy zaoszczędziłem masę czasu i nerwów. Zaufałem panu Michałowi i bardzo dobrze na tym wyszedłem. Polecam jako osobę, która wie co robi.

Mariusz Grudzień 2016


Współpraca z Panem Michałem przebiegła bez zarzutu, bardzo miło i profesjonalnie. Mimo, iż sytuacja była trudna pan Michał pomógł nam w uzyskaniu kredytu na wymarzone mieszkanie. Polecam każdemu serdecznie, na pewno nikt się nie zawiedzie!

Aleksandra , Kraków Grudzień 2016


Pan Michał bardzo pomógł mi przejść przez skomplikowany dla mnie proces kredytowy. Zdecydowanie można polecić jego usługi. Zna się na rzeczy i co najważniejsze dba o interes klienta.

Magdalena Sitko Listopad 2016


Znalazłem stronę pana Michała w internecie, umówiłem się na spotkanie i nie żałuję swojej decyzji. Profesjonalna osoba, która wie jak pomóc. Pan Michał dołożył wszelkich starań by uzyskać wyważoną ofertę kredytową i za to jestem wdzięczny. Polecam i pozdrawiam

Marcin Gaj Listopad 2016


Pan Michal to bardzo kompetentny i profesjonalny doradzca finansowy. Wspolpraca byla bardzo przyjmna i przebiegla bez zadnych komplikacji. Pan Michal byl zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytan. Goraco poleam wszytskim ktorzy szukaja osoby ktora pomoze im uzyskac kredyt w sposob sprawny, szybki i bez zadnych problemow.

Karolina, Pazdziernik 2016


Pan Michał : kompetentny, uprzejmy, cierpliwy,skuteczny czyli właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Dziękujemy i polecamy !

Agata i Marek , Wrzesień 2016


Pan Michał jest doradcą, którego chętnie polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w zaciągnięciu kredytu, zwłaszcza hipotecznego. Można uzyskać naprawdę dużo więcej niż człowiek może się spodziewać. Polecam

Sylwester Wrzesień 2016


Kompetentny doradca z szeroką wiedzą i miłym podejściem do klienta. Potrafi pomóc w wyborze odpowiedniego kredytu i wyjaśnić wszelkie z nim związane ewentualne wątpliwości. Osoba na naprawdę wysokim poziomie w branży finansów

Monika K. Sierpień 2016


Doradztwo finansowe Pana Michała zasługuje na najwyższą ocenę. W pełni odpowiednie wykwalifikowanie, dużo większe możliwości niż w banku, a także przyjazne podejście. Człowiek czuje się obsługiwany przez osobę na poziomie, która posiada pełną wiedzę w zakresie świadczonych usług. Polecam

Jacek B. Sierpień 2016


Jako doradca kredytowy Pan Michał robi ogromne wrażenie. Duży zakres wiedzy, możliwości i pełen profesjonalizm. Z chęcią polecam jego usługi. Pozdrawiam

Dorota G. Sierpień 2016


Pan Michał to doradca kredytowy, którego można polecić. Sprawnie przeprowadza wszelkie formalności, można na nim polegać w kwestii spraw finansowych.

Krystian W. Sierpień 2016


Bardzo się cieszę, że starając się o kredyt hipoteczny trafiłam do Pana Michała! Dzięki jego pomocy - szerokiej wiedzy i cierpliwości miałam i mam poczucie, że świadomie podjęłam decyzję o kredycie i banku, w którym go wzięłam. Doświadczenie Pana Michała pozwoliło mi także "bezboleśnie" przeżyć wszystkie związane z kredytem formalności. I wreszcie - co szczególnie cenne - Pan Michał jest nie stronniczy i koncentruje się na potrzebach i sytuacji klienta. Pełen profesjonalizm! Dziękuję i bardzo polecam!

Magdalena, Kraków Lipiec 2016


Zwróciłem się do Pana Michała ponieważ polecił go mój znajomy. Bardzo dobry doradca. Nic dodać nic ująć. Polecam

Łukasz M. Czerwiec 2016


Jestem bardzo zadowolona z pomocy pana Michała. Przeprowadził sprawnie cały proces kredytowy. Załatwił dobre warunki. Polecam

Magda Czerwiec 2016


Nic dodać nic ująć. Doradca na wagę złota. Jestem bardzo zadowolona. Pomoc pana Michała okazała się niezbędna w mojej sytuacji. Dziękuję i pozdrawiam

Kamila Czerwiec 2016


Dzięki panu Michałowi zaoszczędziłem bardzo dużo czasu związanego z załatwianiem kredytu. Bardzo miła osoba o dużym doświadczeniu. Można mu zaufać, bo widać zna się na swoim fachu.

Andrzej Czerwiec 2016


Doradztwo finansowe pana Michała Strzylaka zasługuje z pewnością na polecenie. Jestem bardzo zadowolona. Pan Michał udzielił mi wiele cennych informacji, a także pomógł w całym procesie uzyskania kredytu.

Daria J. Czerwiec 2016


Załatwianie kredytu z panem Michałem okazało się łatwizną. Nie musiałem się zbędnie martwić o formalności, a i zaoszczędziłem mnóstwo czasu. Polecam i pozdrawiam

Andrzej M. Maj 2016


Cieszę się, że trafiłem na pana Michała. Mój znajomy polecił mi jego usługi i uważam, że naprawdę było warto. Bardzo profesjonalne podejście. Pan Michał poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem i wyjaśnił mi wszystko bardzo dokładnie. Odpowiedział na moje wszystkie pytania i pomógł mi rozwiać moje wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony i polecam.

Grzegorz W. Maj 2016


Doradztwo pana Michała zasługuje na 5+. Bardzo kompetentna osoba o szerokich możliwościach. Cieszę się, że udało mi się trafić akurat tutaj. Jestem bardzo zadowolona i polecam

Małgorzata T. Maj 2016


Cieszę się, że udało mi się trafić do takiego doradcy jak pan Michał. Bardzo wysoki poziom wiedzy i duże doświadczenie. Dzięki temu udało się zakończyć sukcesem naszą współpracę, choć była to dość trudna sprawa.

Marta B., Kraków Maj 2016


Gryzłam się z myślą o kredycie już jakiś czas. Koleżanka poleciła mi pana Michała. Dostałam kredyt, a współpracę wspominam bardzo miło. Pozdrawiam

Magdalena Wlazło, Kraków Kwiecień 2016


Dzięki pomocy jakiej udzielił nam pan Michał, mogliśmy z małżonką zakupić wymarzone mieszkanie. Bardzo jesteśmy wdzięczni za pomoc, wszelkie wyjaśnienia i wytłumaczenie nam wszelkich zawiłości. Pozdrawiam

Władysław Kwiecień 2016


Pan Michał to bardzo kompetentna osoba o dużym doświadczeniu. Warto skorzystać z jego pomocy. Nam bardzo pomógł za co jesteśmy wdzięczni. Pozdrawiamy

Krystyna W., Kraków Kwiecień 2016


Pan Michał pomógł mi w podjęciu kredytu hipotecznego. Mieliśmy z mężem małe problemy jednak przy jego pomocy udało nam się go uzyskać. Bardzo dziękujemy i polecamy

Natalia Z. Kwiecień 2016


Jeśli komuś zależy na czasie to na pewno powinien udać się do doradcy kredytowego. Polecam Pana Michała. Uważam, że to najlepszy doradca, do którego można się zwrócić o pomoc. Na pewno w przyszłości skorzystam z jego usług ponownie.

Katarzyna Maj, Kraków Kwiecień 2016


Pan Michał to doskonały doradca kredytowy. Bardzo miło mi się współpracowało, doradził, pomógł i wszystko wyjaśnił. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Mikołaj, Kraków Kwiecień 2016


Pan Michał został nam polecony jako kompetentny, doświadczony doradca finansowy.
Pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny. Gorąco polecam i na pewno w przyszłości będę korzystał z jego usług.

Marek - przedsiębiorca Łańcut Kwiecień 2016


Pana Michała polecił mi znajomy. Umówiłem się na spotkanie i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Wszystkie sprawy zostały zorganizowane bardzo szybko i sprawnie. Oceniam zdecydowanie pozytywnie

Robert P., Kraków Marzec 2016


Profesjonalnie i bezstresowo. Dzięki panu Michałowi zaoszczędziłam dużo czasu. Polecam i pozdrawiam

Klaudia H., Kraków Marzec 2016


Pan Michał to najlepszy doradca pod słońcem. Pomógł, doradził, rozwiał wątpliwości. Polecam każdemu.

Marcin Ch., Kraków Marzec 2016


Ponieważ bank odmówił mi udzielenia kredytu, za namową znajomego, skontaktowałem się z panem Michałem. Wyjaśnił mi wszystko i pomógł w wyborze kredytu. Dzisiaj mogę się już cieszyć swoim własnym mieszkaniem, co bez pomocy Pana Michała byłoby niemożliwe

Jerzy G., Myślenice Marzec 2016


Jestem bardzo zadowolony z doradztwa pana Michała. Wyręczył mnie w papierkowej robocie i "bieganiu" po bankach. Cały proces przebiegł sprawnie i bez większych komplikacji. Polecam

Maciej W, Wieliczka Marzec 2016


Profesjonalna osoba z odpowiedzialnym podejściem do człowieka. Dużym plusem była umiejętność doradzenia mi w kwestii rozwiązania pewnych trudności z przeszłości, przez które ciężko było uzyskać mi kredyt. Polecam gorąco. Sam na pewno skorzystam ponownie z pomocy Pana Michała.

Marian P., Kraków Marzec 2016


Miałam ogromne szczęście, że trafiłam do Pana Michała. Jest to osoba o wysokich kompetencjach i umiejętnościach. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu rozważającemu podjęcie kredytu. Pan Michał bardzo mi pomógł. Cieszę się, że mogłam podjąć współpracę właśnie z taka osobą

Monika L. Wieliczka Luty 2016


Pan Michał to świetny doradca kredytowy. Za jego pomocą udało się wynegocjować bardzo korzystne warunki kredytu. Polecam

Krzysztof W., Kraków Luty 2016


Pan Michał wynegocjował dla mnie bardzo korzystne warunki. Człowiek, który bez wątpienia zna się na rzeczy. Polecam serdecznie. Ogromna oszczędność czasu i nerwów.

Paulina, Kraków Styczeń 2016


Miałem pewne trudności z uzyskaniem kredytu w banku, pan Michał znalazł jednak takie rozwiązanie, że dostałem odpowiedź pozytywną. Czasem korzystniej jest udać się po pomoc do specjalisty

Bartosz, Wieliczka Grudzień 2015


Pan Michał pomagał nam przy dwóch kredytach hipotecznych i mimo dużych trudności ze względu na jednoosobową działalność gospodarczą, słaby BIK i zdolność kredytową ?na granicy? - wszystko się udało. Najpierw kupiliśmy działkę, a teraz budujemy nasz wymarzony dom :-).
Pan Michał doradził, czego trzeba dopilnować, żeby otrzymać kredyt, wyjaśnił wszelkie niejasności, załatwił za nas wszystkie formalności, a na końcu wynegocjował świetne warunki!
Po prostu - profesjonalizm w każdym calu!
Serdecznie polecamy!

Paulina i Marcin, Sędziszów Grudzień 2015


Pomimo różnych trudności i znikomej zdolności kredytowej udało nam się otrzymać kredyt. Pan Michał w każdej sytuacji znajduje jakieś rozwiązanie - zawsze skuteczne.
Profesjonalizm w każdym calu.
Polecamy każdemu, kto ma w planie ubiegać się o kredyt.
Dziękujemy:)

Magda, Damian - Kraków Listopad 2015


Z żoną staraliśmy się o kredyt hipoteczny pod budowę wymarzonego domu, ale dla wielu banków był problem - nie mamy zdolności kredytowej bo małżonka przebywa na urlopie macierzyńskim. Jednak dla Pana Michała nie było żadnego problemu. Kredyt przyznany, umowa podpisana i budowa rozpoczęta. Polecam jak najbardziej Pana Michała Strzylak. Pełen profesjonalizm. Pozdrawiamy

Dariusz i Gabriela, Rabka-Zdrój Wrzesień 2015


Witam
Pracuje za granica i mialam duzy problem ze znalezieniem wlasciwego banku, ktory udziela kredytu hipotecznego w obcej walucie. Dzieki fachowej pomocy Pana Michala udalo mi sie kupic nieruchomosc w Polsce,a nie bylo to latwe ;) Serdecznie polecam!!

Beata, Welwyn Garden City, Wrzesień 2015


Polecam z czystym sumieniem współpracę z Panem Michałem, bardzo pomaga w formalnościach dotyczących kredytu hipotecznego, można na niego także liczyć jeśli chodzi o wytłumaczenie całego procesu uzyskiwania kredytu i zawiłości prawnych.

Michał, Kraków, 25 lat Wrzesień 2015


Serdecznie polecam współpracę z Panem Michałem, profesjonalista w swoim zawodzie, świetny kontakt, pomoc w każdej sytuacji. Z pomocą Pana Michała uzyskanie kredytu przebiegło bardzo sprawnie, mało tego Pan Michał wynegocjował świetne warunki!
Jeśli będzie taka potrzeba na pewno ponownie zwrócę się z pomocą do Pana Michała :).

Marta, Kraków, Wrzesień 2015


Serdecznie polecam usługi Pana Michała.Wszystko sprawnie załatwione, naprawdę duża pomoc w formalnościach, Pozdrawiam

Kamil, Kielce Lipiec 2015


Pan Michał pomógł nam przy kredycie na budowę domu. Profesjonalne podejście i skuteczność w działaniu. Dziękujemy bardzo! Pozdrawiamy!

Aneta i Piotr, Kraków Lipiec 2015


Dzięki Panu Michałowi spełniły się nasze marzenia o nowym mieszkaniu. Negocjacje z bankami trwały dość długo, ale efekt przerósł nasze oczekiwania. Serdecznie polecamy!

Wiktoria i Piotr z Krakowa, Lipiec 2015


Bardzo dobra, szybka i profesjonalna współpraca przy kredycie hipotecznym. Świetny kontakt z klientem, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Polecam usługi pana Michała.

Jola, Kraków, Czerwiec 2015


Witam wspólnie z żona staraliśmy się o kredyt mieszkaniowy ale nie był to takie proste jak by się nam wydawało , kiedy sytuacja wydawała się już nie ciekawa znajomy polecił nam właśnie Pana Michała co okazało się dla nas zbawienne, załatwiał za nas wszystkie formalności włącznie z bezpośrednim kontaktem z deweloperem, całość oczywiście zakończyła się sukcesem z góry jeszcze raz dziękujemy za pomoc,na pewno będziemy podsyłali naszych znajomych....

Krzysztof ,Kraków, Czerwiec 2015


Witam.

Jestem osobą młodą, prowadzę własną, niewielką działalność gospodarczą, zgłosiłem się do Pana Michała ponieważ chciałem uzyskać kredyt Hipoteczny a nie było to proste w mojej sytuacji ze względu na krótki okres prowadzenia działalności i niezbyt wysokie dochody. Pan Michał pomógł mi przygotować się przez pewien okres czasu a następnie zebrać wszystkie dokumenty, wybrać najlepszy Bank i przejść przez wszystkie procesy uzyskania kredytu. Jestem bardzo zadowolony z pracy Pana Michała jak również jestem wdzięczny za poświęcony mi czas i profesjonalizm. Polecam wszystkim, również tym którym wydaje się, że ich sytuacja jest beznadziejna - nie ma beznadziejnych sytuacji, wystarczy znaleźć dobre rozwiązanie w tym już najlepiej pomoże wam Pan Michał.

Grzegorz Zięba, Kraków, Czerwiec 2015


Starałem się sam w swoim banku o kredyt na mieszkanie, sprawa ciągnęła się ponad 2 miesiące. Dostałem decyzję negatywną. Miałem stracić wpłacony zadatek. Znalazłem przez przypadek stronę Pana Michała. 3 tygodnie po spotkaniu miałem kredyt. Na dużo lepszych warunkach niż w swoim banku :) Pani Michale dziękuje i gorąco polecam! Pozdrawiam!

Mateusz K., Kraków, Maj 2015


Potrzebowałam szybko kredytu gotówkowego. Mój bank nie chciał mi go udzielić wykręcając się słabą zdolnością kredytową. Pan Michał załatwił kredyt w 1 dzień i to bez prowizji. Gorąco polecam!

Krystyna, Kraków, Maj 2015


Pan Michał pomógł nam przy kredycie na budowę domu. Wszystko poszło sprawnie i szybko. Pełen profesjonalizm i skuteczność! Polecam!

Katarzyna, Wieliczka Maj 2015


Polecam wszystkim szukającym pomocy przy wzięciu kredytu hipotecznego. Pełen profesjonalizm i rzetelność.
Naprawdę warto!

Alicja, Kraków, lekarz, Kwiecień 2015


Bardzo udana współpraca, a przede wszystkim dobry kontakt, umiejętność sprawnego przeprowadzenia przez gąszcz przepisów i procedur oraz szacunek dla czasu klienta to znaki rozpoznawcze Pana Michała Strzylaka. Jak najbardziej polecam!

Arkadiusz S., Wieliczka, oficer WP, Kwiecień 2015


Polecam usługi Pana Michała. Szybko i skutecznie pomógł mi uzyskać kredyt MDM oraz załatwił wszystkie formalności i doradził wybór najlepszej oferty. Gorąco polecam.

Tomasz, Kraków, Kwiecień 2015


Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pana Michała przy kredycie gotówkowym. Miałam duży problem z jego uzyskaniem. Polecam i pozdrawiam.

Marta, Skawina, Marzec 2015


Serdecznie polecam usługi Pana Michała. Pełen profesjonalizm i pomoc. Pozdrawiam!

Łukasz S., Myślenice Marzec 2015


Serdecznie polecam pracę Pana Michała, profesjonalista w swoim zawodzie, świetny kontakt, pomoc w każdej sytuacji.

Bednarz Agnieszka, Marzec 2015


Kupno mieszkania z pomocą Pana Michała okazało się przyjemnością ! Jestem bardzo zadowolony. Dzięki pomocy Pana Michała wynegocjowaliśmy najlepsze warunki na rynku. POLECAM :) !

Łukasz Musiał Marzec 2015


Miałam ciężką historię w BIKU. Pan Michał pomógł mi napisać pismo do banku, aby wyczyścić zły wpis. Nigdzie nie mogłam dostać kredytu. Po tygodniu wpis został usunięty i za pośrednictwem Pana Michała dostałam wymarzony kredyt. Jeszcze raz dziękuję Panie Michale. Ela :)

Elżbieta, pielęgniarka Marzec 2015


Po pierwsze to musisz zmienić to zdjęcie (zapraszam do mnie to Ci zrobię profesjonalne),
Po drugie jest spoko i jestem bardzo zadowolony więc daje like'a

Fotograf Krzysztof Olszyński, Kraków, Marzec 2015


Pan Michał pomógł mi w uzyskaniu kredytu na zakup samochodu. Pełen profesjonalizm, jak najbardziej polecam!

Agnieszka W., Skawina Marzec 2015


Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Michałem. Pomógł mi przy leasingu na samochód. Szybko, sprawnie, dobry kontakt. Serdecznie polecam!

Krzysztof, Wieliczka, Marzec 2015


Uzyskanie przez nas kredytu nie było łatwe, wręcz byłam pewna, że finał nie będzie dla nas korzystny, Pan Michał dołożył wszelkich starań by nam pomóc - pełen profesjonalizm! Cieszę się, że trafiliśmy właśnie na Pana Michała, dzięki jego efektywnej pracy i niezwykłej skuteczności udało się nam zrealizować marzenia! Gorąco polecam!

Jagoda, Marzec 2015


Zakup mieszkania przy pomocy Pana Michała okazał się strzałem w dziesiątkę!
Nie tylko pozytywna decyzja banku w sprawie udzielenia kredytu za Jego pośrednictwem, ale również pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z jego nabyciem.

Grzegorz Zawalski, Kraków, Luty 2015


Pracuje za granicą w Anglii. Pan Michał poprowadził moja sprawę od początku do końca. Bank chciał naprawdę dużo dokumentów. Nie wiem jak bym sobie poradziła bez jego pomocy.
Polecam!

Dorota Lis, Anglia, Luty 2015


Rzetelny i solidny doradca finansowy. Duża wiedza i kompetencje. Polecam współpracę

Marek W., Kraków, Luty 2015


Pana Michała znalazłam przez przypadek. Wykazał się dużym profesjonalizmem, na pewno zna się na rzeczy, widać, że posiada duże doświadczenie w swojej branży. Jestem bardzo zadowolona z przyznanego mi kredytu, warunki w pełni mi odpowiadają. Polecam.

Magdalena, Kraków, Styczeń 2015


Gorąco polecam doradztwo finansowe Pana Michała Strzylaka. Trafiłam do Pana Michała z dosyć skomplikowana sytuacja. Pracowałam za granica,a moja zdolność kredytowa nie przedstawiała się idealnie. Wiele banków odmówiło mi kredytu. Marzyłam o swoich "czterech kontach" i dzięki pełnemu profesjonalizmowi, rzetelności oraz szerokiej wiedzy Pana Michała udało mi się otrzymać swój pierwszy kredyt hipoteczny. Pan Michał dokonał wszelkich starań aby kredyt dopasowany był do moich możliwości finansowych. Warto dodać, ze dzieliła nas spora odległość i wszystkie formalności zostały zrealizowane praktycznie na dwóch spotkaniach.

Współprace z Panem Michałem wspominam rewelacyjnie. Z pełna odpowiedzialnością rekomenduje jego usługi!

Pozdrawiam

Natalia Sasuła, Kraków, Styczeń 2015


Wszystkim, którzy potrzebują pomocy w sprawie uzyskania kredytu hipotecznego oraz w innych spraw finansowych chciałabym serdecznie polecić usługi Pan Michała Strzylaka. Pan Michał jest kompetentnym specjalistą, jednocześnie ma bardzo ludzkie podejście do człowieka. Moja obawa i stres związany z całą procedurą ubiegania się o kredyt zniknął już po pierwszej wizycie u Pana Michała. Rzetelnie, drobiazgowo i precyzyjnie wytłumaczył mi szczegóły ofert kredytowych, które są dostępne na rynku i jednocześnie osiagalne dla mnie. Dzięki temu uzyskałam kredyt dopasowany do moich możliwości, a także i potrzeb. Pan Michał to wzór do naśladowania dla innych doradców finasowych. Profesjonalista w każdym calu. Nie mogłam uzyskać lepszej pomocy, dlatego każdemu z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pana Michała

Joanna Grządziel, Kraków, Grudzień 2014


Doświadczony i kompetentny doradca finansowy. Zdecydowanie polecam!

Zuzanna K., Kraków, Grudzień 2014


Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy z Panem Michałem. Uzyskałam wszelką pomoc w otrzymaniu najbardziej dogodnej dla mnie oferty kredytu hipotecznego. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam!

Marzena Bąk, Kraków, Listopad 2014


Moją przygodę z kredytami zacząłem już jakiś czas temu. Dzięki Panu Michałowi udało mi się uzyskać bardzo przystępny kredyt konsolidacyjny. Jestem niezmiernie zadowolony, polecam!

Paweł W, Kraków, Wrzesień 2014


Chciałbym polecić wszystkim współpracę z Panem Michałem. Jest osobą kompetentną i godną zaufania. Wszystkie zadania realizuje w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Kolejny kredyt wezmę również z udziałem Pana Michała. Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Wojciech Jaszczuk, Kraków, Wrzesień 2014


Z Panem Michałem Strzylakiem współpracuję od ponad roku i jestem bardzo zadowolonym klientem. Po pozytywnym załatwieniu sprawy związanej z kredytem hipotecznym, nie odniosłem wrażenia, że byłem jednym z wielu. Pan Michał jest rzetelnym, profesjonalnym doradcą. Nie obiecuje "gruszek na wierzbie". Dzięki kilkuletniemu, praktycznemu doświadczeniu w branży ma realne podejście do kwestii finansowych. Również czas załatwiania poszczególnych etapów był zadowalający, do tego stopnia, że byłem nawet zaskoczony efektem działań Pana Michała. Mam nadzieję, że nadal nasza współpraca będzie się tak dobrze układać. Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości, czy korzystać z usług doradcy finansowego.

Rafał Stopa, nauczyciel, Kraków, Wrzesień 2014


Potrzebowałem szybko kredytu. Byłem w dość ciężkiej sytuacji, dlatego też interesował mnie kredyt możliwie najtańszy. Dzięki Panu Michałowi udało mi się taki uzyskać. Profesjonalne podejście i ogromna wiedza. Zdecydowanie polecam każdemu kto planuje wziąć kredyt.

Jacek D., Kraków, Sierpień 2014


Poszukiwałem dogodnego dla siebie kredytu hipotecznego. Natrafiłem na doradcę finansowego Pana Michała Strzylaka i jestem zachwycony. Rewelacyjne podejście do klienta! Pan Michał znalazł dla mnie najciekawszą ofertę. Polecam i pozdrawiam.

Jarosław Domagała, Kraków, Lipiec 2014


Współpraca z Panem Michałem pozytywnie mnie zaskoczyła. Otrzymałem naprawdę dobry kredyt. Polecam!

Piotr J., Kraków, Czerwiec 2014


Miałem pewne problemy ze zdolnością kredytową, dwa banki odmówiły mi udzielenia wsparcia finansowego, jednak dzięki Panu Michałowi udało mi się otrzymać upragnioną pożyczkę. Polecam

Pozdrawiam

Jan, pracownik biurowy, Kraków, Czerwiec 2014


Pracuje za granicą w Anglii. Pan Michał poprowadził moja sprawę od początku do końca. Bank chciał naprawdę dużo dokumentów. Nie wiem jak bym sobie poradziła bez jego pomocy.
Polecam!

Dorota Lis, Anglia, Czerwiec 2014


Kontakt do Pana Michała otrzymałam od znajomej. Pracuje w Irlandii, myślałam że nie otrzymam kredytu. Pan Michał sprawnie przeprowadził całą sprawę, pomógł przy załatwianiu formalności. Polecam wszystkim, którzy szukają sprawdzonego doradcy finansowego! Pozdrawiam

Ewa, Irlandia, Maj 2014


Miałam ogromne obawy przed zaciągnięciem kredytu hipotecznego, Pan Michał wszystko mi wyjaśnił, dzięki czemu zaczęłam czuć się pewniej i wreszcie mogę się cieszyć upragnionym mieszkaniem.

Anna S., Kraków, Maj 2014


Chciałbym polecić współpracę z Panem Michałem Strzylakiem. Potrafi wybrać najbardziej dostosowane do potrzeb warunki kredytu gotówkowego.

Pozdrawiam

Dariusz Maj., Kraków, Kwiecień 2014


Do Pana Michała Strzylaka trafiłam po tym jak odwiedziłam kilka większych banków starając się o kredyt hipoteczny. W każdym z nich po zapoznaniu się z problemem (sprawa podziału majątku po rozwodzie rodziców) byłam odprawiana ze słowami: nie da się. Pan Michał po zapoznaniu się z dokumentami stwierdził, że spróbujemy. Wynik tych prób jest taki, że wniosek o kredyt został rozpatrzony pozytywnie i umowa podpisana (na korzystnych warunkach i jak najbardziej adekwatnych do mojej sytuacji finansowej). Jestem bardzo zadowolona z Naszej współpracy. Polecam każdemu usługi Pana Michała Strzylaka zarówno za profesjonalne, jaki i ludzkie podejście do spraw.

Magdalena Kluczna, Olkusz, Kwiecień 2014


Potrzebowałem kredytu jak najszybciej to tylko możliwe, przy zachowaniu dogodnych warunków. Wybór Pana Michała na swojego doradcę w kwestii finansów był strzałem w 10! Precyzyjnie objaśnił mi wszelkie kwestie związane z kredytem, nasza współpraca przebiegała sprawnie, ogromny profesjonalizm. Pozdrawiam i polecam

Krzysztof Wiśniewski, przedsiębiorca, Kraków, Marzec 2014


Polecam wszystkim szukającym pomocy przy wzięciu kredytu hipotecznego. Sprawa załatwiona szybko i rzetelnie.
Pozdrawiam!

Marcin S. przedsiębiorca, Zakopane, Luty 2014


Polecam! Szybki kontakt, rzetelność, profesjonalizm.
Pozdrawiam

Katarzyna D., Kraków, Luty 2014


Chcielibyśmy rekomendować usługi Pana Michała Strzylaka wszystkim starającym się o kredyt mieszkaniowy. Pan Michał rzetelnie i drobiazgowo tłumaczył zawiłości każdej z ofert dostępnych na rynku. Dzięki temu wybraliśmy ofertę kredytu najbardziej dopasowaną do naszych potrzeb i możliwości. Pan Michał to profesjonalista w podejściu do wykonywanej pracy i klientów dla których pracuje, dlatego z czystym sumieniem rekomendujemy go jako sprawdzonego i zaufanego doradcę finansowego

Jagoda i Jakub Majcherczyk, Kraków, Luty 2014


Mam przyjemność polecić usługi Pana Michała Strzylaka wszystkim, którzy cenią sobie rzetelność, profesjonalizm, a także wysoki poziom świadczonych usług finansowych. Szybko i skutecznie pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Gorąco polecam.

Maciej Podrygała, przedsiębiorca, Kraków Luty 2014


Jako osoba totalnie nieobeznana w kwestiach kredytowych potrzebowałam wyrozumiałego doradcy finansowego, który wyjaśniłby mi wszelkie szczegóły związane z pożyczkami. Pan Michał okazał się wyborem idealnym. Zapoznał mnie ze wszystkimi informacjami i przygotował najlepsze dla mnie rozwiązanie. Polecam wszystkim

Anna G., Kraków, Styczeń 2014


Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panem Michałem Strzylakiem. Jako kompetentny i skrupulatny doradca finansowy zapewnił, że otrzymałam najtańszy na rynku kredyt hipoteczny. Szeroka wiedza, doświadczenie i pomysłowość przyczyniła się do pozytywnego zakończenia trudnej transakcji.

Monika Gera, grafik komputerowy, Radom, Styczeń 2014


Otrzymałem kilka decyzji negatywnych z banków. Myślałem, że już po prostu nie dostanę kredytu. Miałem trudną sytuację, słabą zdolność kredytową. Dzięki Panu Michałowi udało się kupić wymarzone mieszkanie. Dziękuję!
Szczerze polecam!

Janusz K., Kraków, Grudzień 2013


Od dłuższego czasu planowałam wziąć kredyt gotówkowy, szukałam jak najlepszych warunków. Dzięki Panu Michałowi takie właśnie dostałam. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam!

Martyna B., Kraków, Grudzień 2013


Współpracuję z Panem Michałem Strzylakiem od kilku lat. Pomógł mi uzyskać mój pierwszy kredyt hipoteczny na zakup domu. Pełen profesjonalizm i skuteczność. Z czystym sumieniem mogę go polecić

Bogusław Żyła, przedsiębiorca, Kraków, Grudzień 2013


Bardzo dobry doradca finansowy. Wysoki poziom wiedzy i profesjonalne podejście do klienta. Otrzymałam kredyt hipoteczny, z którego jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam!

Alicja G., Kraków, Listopad 2013


Polecam Pana Michała Strzylaka wszystkim, którzy myślą o kredytach. Wynegocjował dla mnie najlepsze warunki. Jestem ogromnie zadowolony z udzielonej mi pomocy. Pozdrawiam

Jakub Borkowski, Kraków, Listopad 2013


Bardzo cieszę się, że udało mi się trafić do takiego doradcy finansowego jak Pan Michał. Od pewnego czasu chciałam zdecydować się na kupno mieszkania. Udzielono mi wyczerpujących wyjaśnień, wybrano najbardziej satysfakcjonującą ofertę, dzięki której wreszcie mogłam pozwolić sobie na zakup nieruchomości

Paulina Dąbrowska, Kraków, Sierpień 2013


Kompetentny i solidny doradca finansowy. Otrzymałam pomoc w swojej trudnej sytuacji. Byłam przekonana, że żaden bank nie udzieli mi kredytu, jednak wszystko zmieniło się dzięki Panu Michałowi Strzylakowi, który poprowadził mnie i wskazał co powinnam zrobić aby zwiększyć swoją zdolność kredytową. Jestem niezmiernie zadowolona ze współpracy.

Dorota Fryc, Kraków, Lipiec 2013


Zgłosiłem się do Pana Michała, ponieważ zależało mi zarówno na czasie, jak i dogodnych warunkach kredytu. Przy bogatej ofercie, która została mi przedstawiona udało się wybrać w szybkim tempie najlepsze dla mnie warunki. Jestem niezmiernie zadowolony. Pozdrawiam

Kamil Janas, Kraków, Maj 2013


Polecam współpracę z Panem Michałem. Dostałam wszelkie informacje w związku z branym kredytem, wszystko zostało dokładnie objaśnione i solidnie przygotowane.

Katarzyna W., Kraków, Kwiecień 2013


Polecam! Szybko i sprawnie uzyskałem kredyt gotówkowy.

Paweł W. , Myślenice, Marzec 2013


Chciałbym polecić współpracę z Panem Michałem, osoba kompetentna, znawca w swojej dziedzinie. Jestem w pełni usatysfakcjonowany rozwiązaniem, które dzięki jego pomocy udało mi się otrzymać.

Mateusz Wójcik, handlowiec, Kraków, Luty 2013


Długo szukałam banku, który ze względu na moją słabą zdolność finansową udzieliłby mi kredytu. Postanowiłam zasięgnąć rady specjalisty i znalazłam doradcę finansowego Pana Michała Strzylaka. Dzięki jego pomocy mogę się cieszyć nowym mieszkaniem. Gorąco polecam!

Joanna F., Kraków, Luty 2013


Pan Michał to doradca finansowy o rozległej wiedzy. Dzięki temu udało mu się wynegocjować dla mnie bardzo dobre warunki. Całość współpracy przebiegła sprawnie, nie musiałem długo czekać.

Polecam i pozdrawiam

Szymon L., Kraków, Styczeń 2013


Współpracuję z Panem Michałem już od jakiegoś czasu i jestem niezmiernie zadowolony. Jest to doradca kompetentny, udziela wszelkich wyjaśnień i pomaga rozwiązać nawet zawiłe kwestie finansowe tak jak było to w moim przypadku. Polecam!

Dawid Grzyb, Kraków, Styczeń 2013


Profesjonalizm i kompetencje na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Justyna B., Kraków, Grudzień 2012


Chciałem podziękować Panu Michałowi. Nasza sytuacja nie była łatwa, ale się udało. Pan Michał pomógł nam uzyskać kredyt na zakup naszej wymarzonej nieruchomości. Polecam usługi Pana Michał wszystkim niezdecydowanym i szukającym naprawdę rzetelnego doradcy finansowego. Pozdrawiam

Patrycja, Kraków, Marzec 2012


Z czystym sumieniem polecam ulugi finansowe pana Michała. Skutecznie i szybko pomógł nam załatwić wszystkie formalności związane z otrzymaniem kredytu hipotecznego. Jest to osoba profesjonalna i kompetentna w dziedzinie finansów.

Rafał i Sylwia, Radom, Kwiecień 2011