Kontakt

W chwili obecnej obsługuję swoich Klientów z następujących miast:

Kraków, Warszawa, Radom, Kielce, Rzeszów, Zakopane.
Istnieje możliwość spotkania w innym miejscu, po wcześniejszym ustaleniu terminu.


 

  • Tel.: +48 791 992 979
  • E-mail: biuro@strzylak.pl
  • Adres biura: ul. Starowiślna 52/12 - Kraków

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę działającą pod nazwą F.H.U. MICHAŁ STRZYLAK z siedzibą w Kraków ul. Oboźna 29/8 30-010 właściciela marki strzylak.pl, w celach kontaktowych, aż do momentu wycofania zgody. Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Firma działającą pod nazwą F.H.U. MICHAŁ STRZYLAK z siedzibą w Kraków ul. Oboźna 29/8 30-010. W sprawie przetwarzanych przez F.H.U. MICHAŁ STRZYLAKdanych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami pisząc na adres: biuro@strzylak.pl.
* - pola wymagane